Wynajem długoterminowy wózków widłowych


Oferujemy szeroki wybór różnego typu pojazdów, dzięki czemu każdy klient znajdzie wózek widłowy, który spełnia jego potrzeby i oczekiwania. Nasi fachowcy zaproponują różne opcje w oparciu o indywidualne wymagania klienta, biorąc pod uwagę własną wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. Cała flota wózków widłowych przeznaczonych na wynajem spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, komfortu oraz wydajności.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Nasza firma działa na rynku już wiele lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć nie tylko wózki widłowe na wynajem marki HANGCHA (które oferują stosunkowo wysoką jakość przy niewysokich cenach), ale także cenne doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy zaoferować klientom usługi na najwyższym poziomie. W trakcie naszej działalności wypracowaliśmy także własne zaplecze serwisowe, dlatego wszystkie oferowane do wynajmu pojazdy transportu bliskiego są sprawne, a co za tym idzie, całkowicie bezpieczne.

Cenimy sobie dobre relacje z naszymi klientami, dlatego zawsze oferujemy wysokiej jakości wózki na wynajem w konkurencyjnych cenach. Staramy się, aby wynajem był przystępny i opłacalny dla każdego z naszych klientów. Wypożyczenie u nas wózka widłowego to właściwy wybór, co potwierdzają pozytywne opinie klientów.

Wynajem długoterminowy wózków widłowych - zalety

Wśród zalet wynajmu długoterminowego wózków widłowych można wymienić m.in.:

  • możliwość poszerzenia floty używanego sprzętu, bez inwestowania w zakup nowego i często kosztownego,
  • oszczędność czasu – wynajem wózka widłowego nie zobowiązuje właściciela do przeprowadzania bieżącej kontroli technicznej pojazdu, zrobi to za niego firma świadcząca usługi w zakresie wypożyczania tego typu pojazdów przemysłowych,
  • oszczędność finansowa na nowy, kosztowny, sprzęt, a także związane z tym opłacanie stanowiska operatora (jeżeli wynajmowany jest z operatorem), naprawy, serwis itp.,
  • możliwość umiejętnego planowania kosztów związanych z eksploatacją sprzętu,
  • możliwość utrzymania i zwiększenia tempo przeładunków w peakach i okresach sezonowych,
  • korzystanie ze sprzętu tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Wskazane wyżej zalety, jakie płyną z wynajmu długoterminowego z pewnością przekonają klienta, że jest to usługa, która jest opłacalna (przede wszystkim pod kątem finansowym), zwłaszcza gdy wynajmuje się wózek widłowy na kilka tygodni, a nawet miesięcy. Im dłuższy okres wynajmu, tym korzystniejsza cena za usługę.

W naszej firmie wynajem długoterminowy wózków widłowych umożliwiamy na dowolny okres. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań klienta. Wychodzimy naprzeciw jego wymaganiom, dlatego w celu ustalenia szczegółów wynajmu, prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy, lub osobisty. Zawsze możemy pojechać bezpośrednio do klienta i porozmawiać o jego potrzebach. Istnieje możliwość skorzystania z wózka widłowego zamawiając pojazd wraz operatorem. Można także wynająć pojazd bez operatora.

Jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wynajmie?

Wybierając określony typ wózka widłowego, paletowego, platformowego, ciągników elektrycznych i zwyżek na wynajem długoterminowy, ważne jest, aby skupić się na tym:

  • jaki typ pracy będzie wykonywany,
  • jak długo w ciągu dnia sprzęt będzie użytkowany i w jakich warunkach,
  • czy potrzebny będzie dodatkowy osprzęt, np. pozycjoner wideł, obrotnica czy paletyzer,
  • jakie zostaną poniesione koszty za usługę najmu.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, gdzie doradzimy i pomożemy wybrać najkorzystniejszą dla Państwa opcję.