Uwaga! Skupujemy wózki HC/HANGCHA w każdym stanie.

Sprawdź nas: Zapytaj o ofertę

rozładunek wózkiem widłowym

Transport, przemieszczanie maszyn Warszawa


Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Nie da się ukryć, że każdy samochód, nawet ten cieszący się ogromną popularnością i opinią, że rzadko się psuje, może w każdej chwili odmówić posłuszeństwa. Awarie, wypadki, stłuczki i innego typu usterki powodują, że trzeba skorzystać z pomocy profesjonalistów – firmy świadczącej usługi m.in. w zakresie usług transportowych. Jedną z takich firm jesteśmy my i oferujemy Państwu kompleksową pomoc w zakresie tego typu usług – szybko, tanio i całkowicie bezpiecznie.

Doświadczeni przewoźnicy i specjaliści w zakresie transportu, którzy zostali zatrudnieni w naszej firmie wiedzą, że w procesie międzynarodowego przewozu towarów, zwłaszcza jeśli mowa o autostradach, ryzyko wystąpienia wypadków spowodowanych przez brawurę kierowców, złą pogodę, problematyczne odcinki trasy jest naprawdę bardzo częste.


Jako firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą? Powodów jest kilka. Przede wszystkim posiadamy m.in. dwie lawety (mniejszą i większą) i tak naprawdę przewozimy wszystko, co się zmieści na nasze samochody. Laweta więc nie jest wykorzystywana tylko na naszych drogach, ale często także przy transporcie ładunków o bardzo dużych rozmiarach.

Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany tego typu usługami, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Lubimy wyzwania, dlatego pomożemy każdemu, kto potrzebuje naszej pomocy. Zawsze staramy się jak najszybciej wykonać zlecenie, ponieważ wiemy, jak ważne jest w takiej sytuacji załadowanie pojazdu na lawetę, by jak najszybciej dotrzeć do celu. Zapewniamy wysoką jakość usług, terminowe wykonanie zleceń, konkurencyjne ceny oraz miłą obsługę. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można także odwiedzić nas osobiście, w siedzibie biura w Warszawie.

usługi wózkiem widłowym