Uwaga! Skupujemy wózki HC/HANGCHA w każdym stanie.

Sprawdź nas: Zapytaj o ofertę

serwisant wózków

Remonty generalne


Wykonujemy remonty generalne wózków widłowych o dowolnej złożoności. Nasi fachowcy przeprowadzają naprawy i konserwacje wózków zgodnie z ustalonym terminem, tak by czas zastoju pojazdu był jak najkrótszy. Nasze doświadczenie w zakresie remontów wózków widłowych potwierdza, że dobrej jakości serwis oraz regularnie przeprowadzane przeglądy i kontrole stanowią niezbędny warunek wieloletniej i, co ważne, bezawaryjnej pracy tego typu pojazdów przemysłowych.

Zalety remontów generalnych wózków widłowych we współpracy z naszą firmą:

  • najlepsze na rynku ceny, często związane z rabatami i innymi promocjami,
  • możliwość wykonywania kompleksowych remontów, zwłaszcza bieżących napraw wózków widłowych,
  • fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy,
  • wcześniejsze ustalenia z klientem, co do rodzaju, ilości i kosztów naprawy.

Współpraca z naszym serwisem gwarantuje przejrzystość wykonywanych prac i najlepszą jakość usług w zakresie remontów generalnych wózków widłowych. U nas uzyskasz fachowe doradztwo, kompleksową i profesjonalną obsługę. Przed przystąpieniem do naprawy wózka klient jest informowany o zakresie prac, kosztach naprawy oraz użycia części zamiennych. Żadna czynność nie jest wykonywana bez zgody klienta. Jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego przed remontem ustalamy szczegóły współpracy, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klienta. Rutynowe remonty wózków eliminują awarie pojazdów. W zależności od rodzaju usterki wykonywane są prace testowo-diagnostyczne, spawalnicze, mechaniczne i inne.

Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowany personel przy użyciu najlepszego sprzętu, dlatego możemy zagwarantować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z usługą, a w razie pytań, prosimy o kontakt z naszą firmą. Nasi fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie i doradzą najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.

remont generalny wózków