Uwaga! Skupujemy wózki HC/HANGCHA w każdym stanie.

Sprawdź nas: Zapytaj o ofertę

O firmie

Firma Niko Alex z siedzibą w Warszawie, została założona w 1992 r. Od tego czasu świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętego transportu bliskiego. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim usługi związane z wózkami widłowymi, głównie sprzedaż wózków widłowych, ale też ich wynajem, serwis, oraz usługi rozładunkowe i transportowe.

Specjalizujemy się w profesjonalnym serwisie wszystkich urządzeń UTB. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego na miejscu wykonujemy wszystkie wymagane formalności, a także przygotowujemy sprzęt do odbiorów UDT, resurs i konserwacji. Ponadto świadczymy usługi w zakresie wypożyczania wózków widłowych i wykonujemy rożnego typu usługi transportowe i rozładunkowe. Nasza oferta kierowana jest zarówno do małych i większych firm, jak i do osób prywatnych.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Niko Alex?


Na tle konkurencji wyróżniamy się nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale także profesjonalizmem, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz pozytywne opinie naszych klientów. W firmie zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają zaświadczenia kwalifikacyjne UDT. Nasz zespół tworzą fachowcy z wiedzą, umiejętnościami oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie transportu bliskiego. W razie pytań, wątpliwości, służymy fachową pomocą. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, doradzimy i podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych i małych firm, zakładów, przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy.