Uwaga! Skupujemy wózki HC/HANGCHA w każdym stanie.

Sprawdź nas: Zapytaj o ofertę

serwisant wózków

Serwis wózków widłowych


Do właściwej eksploatacji wózków widłowych czy magazynowych (tzw. urządzeń transportu bliskiego) niezbędne jest zadbanie o ich stan techniczny. W tym celu konieczne jest wykonywanie przeglądów okresowych związanych z wymianą oleju, filtrów, smarowaniem części ruchomych, itp. Do tego dochodzą przeglądy konserwacyjne UDT. Mimo dbałości o maszyny, one i tak z biegiem czasu się zużywają i wymagają diagnostyki oraz naprawy. Zadania te w naszej firmie wykonują wykwalifikowani pracownicy serwisu wózków widłowych, dzięki którym możliwe jest przywrócenie zdolności roboczej każdego oddanego do nas na naprawę urządzenia transportu bliskiego.

Specjalizujemy się w serwisowaniu wózków widłowych marki HANGCHA. Jednak nie straszne są nam też inne marki. Świadczymy nie tylko profesjonalny serwis wózków widłowych, ale także fachowe doradztwo oraz sprzedaż części zamiennych do wózków HANGCHA, CLARK, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, LINDE, JUNGHEINRICH, DOOSAN, STILL, HYSTER i innych wiodących producentów. Oprócz oferty detalicznej mamy przygotowaną propozycję dla sklepów oraz punktów serwisowych.

Naprawiamy wózki widłowe:


 • spalinowe,
 • elektryczne,
 • platformowe,
 • paletowe,
 • wózki paletowe z masztem,
 • ciągniki elektryczne,
 • ręczne wózki paletowe.

Serwisujemy wszystkie rodzaje urządzeń transportu bliskiego. Specjalizujemy się w naprawach wózków chińskich i bułgarskich. Przeprowadzamy remonty silników. Robimy remonty generalne.
Przeprowadzamy przeglądy specjalne pod UDT.

hala magazynowa z wózkiem

Marki którymi się zajmujemy:

CLARK, TOYOTA/BT NISSAN, MITSUBISHI, LINDE, JUNGHEINRICH, HANGCHA, DOOSAN, STILL, HYSTER, HELI, SAMCY, MIMA, MANITOU, BALKANCAR, RECORD, TCM, UNICARIERS.

Silniki, jakie remontujemy:

NISSAN, PERKINS, YANMAR, XINCHAI, MITSUBISHI, GM, DEUTZ, KUBOTA, ISUZU

Jeśli chodzi o części, to 90% naszych stanów magazynowych to są części do HC / HANGCHA. Powoli zaczynamy budować stany dla ToYota i Linde.

serwis wózka

Kiedy wymagany jest serwis wózków widłowych

Każdy właściciel wózka widłowego doskonale wie, jak istotne znaczenie odgrywa ten sprzęt w firmie i jak ważną rolę ma prawidłowa jego praca. Poprzez serwis wózków widłowych, można mieć pewność, iż te działają bez zarzutu i odpowiednio wykonują swoją pracę, zapewniając oczywiście przy tym największe bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o serwis wózków widłowych, ten powinien być przeprowadzany regularnie, w celu dokładnego sprawdzenia sprawności sprzętu, tak, aby móc zapobiec ewentualnym awariom i usterkom, nie dopuszczając przy tym do utraty bezpieczeństwa. Ponadto, w każdym przypadku, w którym pojawiają się jakiekolwiek niepokojące sygnały, serwis wózków widłowych stanowi absolutnie rzecz najważniejszą. Im szybciej sprawdzi się działanie wózków widłowych, tym niewątpliwie mniejsze będzie ryzyko większej awarii, niesprawności sprzętu czy doprowadzenia nim do sytuacji niebezpiecznej dla osób posługujących się wózkiem oraz tych, którzy znajdują się w pobliżu.

Remonty generalne, przeglądy specjalne

W kwestii wózków widłowych jesteśmy specjalistami, którzy oferują swoim klientom ogrom różnorodnych usług. Sam serwis wózków widłowych to jedna z nadrzędnych usług, które zapewniamy naszym klientom, jednak dodatkowo mamy dla Państwa również i inne usługi w tym zakresie. Są to między innymi generalne remonty wózków widłowych, jak również i przeglądy specjalne takich wózków. Z pomocą naszych specjalistów, jesteśmy w stanie każdy sprzęt doprowadzić do sprawnego jego działania i wykorzystania w danym miejscu pracy. Jeśli zaś chodzi o same przeglądy, dodatkowo oferujemy diagnozy silników i skrzyni biegów, pracę akumulatorów, badanie całej elektryki w wózku, jak również i dokładne sprawdzenie pracy poszczególnych mechanizmów i jednostek, zgodnie z ustalonymi zaleceniami.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Decydując się na wybór konkretnej firmy, takiej, która ma zaoferować najwyższą jakość usług i jednocześnie zadowolenie oraz satysfakcję, należy postawić na najlepszą na rynku. Jeśli w grę wchodzi serwis wózków widłowych, niewątpliwie w tej kwestii jesteśmy pionierem, będąc w pełni do Państwa dyspozycji. Dlaczego my? Co sprawia, że współpraca z naszą firmą to ogrom płynących dla Państwa korzyści?

Nasze atuty:

 • wysokiej jakości usługi serwisowe,
 • szeroka gama części zamiennych do wózków widłowych,
 • duży wybór części dostępnych od ręki,
 • korzystne warunki współpracy,
 • elastyczny system rabatów dla stałych klientów.

Nasza firma zapewnia kompleksową pomoc techniczną przy naprawie wózków widłowych. Nasi specjaliści są gotowi szybko i sprawnie przeprowadzić naprawę, konserwację, diagnostykę i prace prewencyjne związane z flotą sprzętu załadunkowego i rozładunkowego. Zwracamy uwagę, że przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac naprawczych klient jest informowany o: koszcie naprawy, kosztach części zamiennych potrzebnych do jej wykonania, a także czasie i rodzaju wykonywanych prac. Żadne prace naprawcze wózków widłowych nie są wykonywane bez zgody klienta.

wózek widłowy żółty