Wynajem


Potrzebujesz niezawodnego wózka widłowego jednorazowo lub na długi czas, ale nie chcesz poświęcać na to zbyt dużego budżetu? Jeśli tak, to trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksowym wynajmem wózków widłowych na terenie Warszawy i okolic. Niezależnie od wymagań i potrzeb klienta, oferujemy korzystne rozwiązania, m.in. dzięki bogatej flocie pojazdów oraz sprzętu specjalistycznego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Nie chcesz kupować wózka widłowego, ponieważ nie wiesz, na ile będzie Ci potrzeby? A może chcesz rozładować ciężarówkę lub przetransportować ciężkie ładunki i nie posiadasz odpowiedniego modelu wózka? Powodów jest wiele. Nasi klienci decydują się na wypożyczanie wózków widłowych w takich sytuacjach, kiedy:

  • sprzęt jest potrzebny do wykonania jednorazowych prac,
  • właściciel nie chce się ładować w duże koszty zakupu wózka i jego późniejszego utrzymania,
  • zakład nie dysponuje przeszkolonym i wykwalifikowanym personelem, który ma uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy wypożyczenie wózka widłowego to dobry pomysł, skontaktuj się z nami. Wspólnie zastanowimy się nad tym, czy wynajem tego typu pojazdu będzie korzystnym rozwiązaniem. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy

Niezależnie od tego, czy klienta interesuje wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy, zawsze może on liczyć na bogaty asortyment wielu modeli wózków widłowych, które są sprawne i dostępne od ręki.

Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem nowego wózka widłowego, a chciałbyś jedynie wynająć (z operatorem lub bez), to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ta opcja ma wiele zalet, a mianowicie:

  • nie poniesiesz wysokich nakładów finansowych,
  • otrzymasz dopasowany do swoich potrzeb model wózka widłowego od ręki,
  • nie musisz martwić się serwisem, przeglądami i konserwacją pojazdu.

Wynajmujemy przede wszystkim wózki marki HANGCHA.

Nasza flota do wynajmu wózków widłowych jest stale wzbogacana. W zależności od potrzeb możesz wybrać wynajem krótkoterminowy, często razem z operatorem, lub długoterminowy. Oferujemy wynajem wózków widłowych w elastycznych okresach, od dziennych do tygodniowych lub miesięcznych, z krótkim lub długoterminowym planowaniem. Jesteśmy zawsze gotowi do pracy i zaangażowani w to, co robimy. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym oddaniem.

Każdy, kto jest zainteresowany naszymi usługami w zakresie wynajmu wózków widłowych, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów współpracy. Można zadzwonić lub napisać maila. Istnieje także możliwość odwiedzenia nas w siedzibie firmy, która mieści się w Sulejówku, w okolicach Warszawy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!